Kontaktní informace

E S L, a.s.  Dukelská třída 247/69, 614 00 Brno
 

Ing. Ervin Dohnálek
(manažer projektu)

 
Telefon
Mobil: +420 777 650 855
Sekretariát: +420 545 212 418
Email

Jsme brněnská společnost E S L, a.s., která v oblasti navrhování a hlavně realizování systémů vybraných technických a technologických zařízení budov působí již od roku 1993. Naší filozofií je autenticita a vzájemná důvěra s obchodními partnery. Snažíme se dodržovat tradiční hodnoty, fungovat jednoduše a efektivně. Řídíme se mottem: „Udělat práci jednou, ale kvalitně, je v konečném důsledku efektivnější, rychlejší a mnohem levnější.“
Výukový systém INVYSYS tvoříme proto, že nám není lhostejný vývoj našeho řemesla. Chceme dalším generacím předat vše, co víme i umíme, včetně nových trendů a technologií. Věříme, že INVYSYS je cesta, jak dát technickému řemeslu moderní tvář a získat pro něj nové mladé lidi.

Přemýšlíte o pořízení interaktivního výukového systému a chtěli byste více informací? Sjednejte si nezávaznou konzultaci a přijeďte si výukový systém prohlédnout osobně.

Společně s vámi projdeme veškerou funkcionalitu systému a zodpovíme všechny vaše otázky. Díky praktickým ukázkám výukového systému jej detailně poznáte a zhodnotíte související aspekty implementace, včetně celkového přínosu pro váš záměr.